نقد و بررسی:
مالون و استیونس

داستان یکپارچهسازی با سیستمعامل می شود موسیقی های جدید، زندگی جدید خارج از برادوی

 
تولید جدید از داستان محبوب از زن ژاپنی زیبا که سقوط در عشق با یک سرباز آمریکایی در جنگ جهانی دوم به زندگی جدید را با این مرحله بندی زرق و برق دار "سنسی Sayonara" این برنامه شامل تمام موسیقی های جدید توسط جورج Fischoff به ارمغان آورد.

بر اساس رمان توسط جیمز Michener، اسکریپت اجتماعی آگاهانه با ازدواج و تعصب می پردازد. موضوع قبل از ازدواج عادلانه استخراج عجیب و غریب جفت شدن با مرد سفید جوان شکوفا عشق ممنوع سعی و درست دستگاه پلات اپرا verismo است. آیدا وردی می آید به سرعت به ذهن نیز به عنوان دیگر کالاهای اساسی اپرا مانند L'AFRICAINE Meyerbeer است. مادام باتر فلای پوچینی Puccini. و Lakme Delibes است. در verismo ایتالیایی و اپرای بزرگ فرانسه قهرمان، البته، همیشه تنور در حالی که در برادوی قهرمان است که معمولا یک باریتون شعر.

این تولید جدید توسعه یافته و از طریق صحنه هنر شهر نیویورک ایفا کرده است. آن را در یک استودیو 8 خیابان کوچک و از طریق استعداد فوق العاده آغاز شده، کارگردانی و بودجه راه خود را به تئاتر Clurman در خیابان 42 غرب ساخته شده است. تولید و توسط خانم تیسا چانگ از پان آسیایی و انبار تئاتر در کسب و کار به کارگردانی بیش از 38 سال، تولید دارای استاندارد هنری بالای برتری و انتظار می رود به حرکت به هاوایی و سپس بازگشت به شهر نیویورک به یک محل برادوی.

چانگ متخصص در ریخته گری استعداد در داخل بودجه شرکت او، انتخاب فرد مناسب برای بخش و همیشه دادن آنها به بهترین مزیت روی صحنه است. بازیگران سر و صدا به بخشی از تولیدات خود را. مولانا اویاما به عنوان "فومیکو" به خوبی نقش خود را ایفا کرده و خلاقیت رقص او اسیر روح را نشان می دهد با آواز بسیار عالی او و رقص. گروه تئاتر رقص NY هنرمندان جوان پر انرژی مرحله با آواز با حرکات دقیق همسان پر شده است. هر کدام به عنوان به عنوان "کاپیتان مایک بیلی" تحویل عملکرد ستاره، به خصوص ادوارد Tolve "خصوصی جو کلی." جاستین McEllroy در با قدرت لذت و جذابیت پیوست. جاستین R.G. هلکمب عنوان "سرهنگ Craford" بازی می کند یک درد به خوبی عمل کرده در گردن. مورگان مک کین، "عمده لوید" سردسته "Gruver" آواز می خواند مانند یک پرنده با یک صدای خوب قرار داده تابشی هنگام انجام با بسیار بله هان چانگ عنوان "هانا-ها Ogi،" یک بازیگر برجسته، رقصنده و خواننده - یک تهدید سه گانه واقعی عملکرد.

در پشت صحنه، والی وانگ (برادر اواخر Jadin وانگ دختر اژدها شهرت، که زندگی اش توسط نمایش "شهر ممنوعه غرب" جاودانه شد و که با باب هوپ انجام) یکی از حامیان مالی بود. جورج Fischoff نمره فوق العاده با اشعار شرکت Hy گیلبرت تشکیل شده است. زیبایی از مولانا اویاما با جهت موسیقی سارا برت انگلستان طراحی.

در تئاتر Clurman در تئاتر ردیف 410 غرب 42 سنت 05-26 ژوئیه، 2015 انجام شده است.
بررسی موسیقی توسط پاتریشیا استیونس و ریچارد مالون