סקירה:
מאלון וסטיבנס

סיפור רטרו מקבל מוסיקה חדשה, חיים חדשים מחוץ לברודווי

 
ההפקה החדשה של הסיפור האהוב של האישה היפנית היפה שמתאהבת בחייל אמריקאי במהלך מלחמת העולם השנייה הוא הביא לחיים חדשים עם ההצגה המדהימה הזה של "סיונרה" שמציעה את כל המוזיקה החדשה על ידי ג'ורג 'פישוף.

המבוסס על הרומן מאת ג'יימס מיצ'נר, תסריט המודעות החברתית עוסק בנישואי תערובת ודעות קדומים. הנושא של העלמה ממוצא אקזוטי זיווג את עם הצעיר הלבן בתרועה של אהבה אסורה הוגנת הוא ניסה ו- אמיתי מכשיר עלילה של אופרת Verismo. אאידה של ורדי מגיעה במהירות למוח כמו גם סיכות אופרה אחרות כגון L'Africaine של מאיירבר; מאדאם בטרפליי של פוצ'יני; וLakme של דליב. בVerismo האיטלקי ואופרה מפוארת צרפתית הגיבור, כמובן, תמיד טנור ואילו בברודווי הגיבור הוא בדרך כלל בריטון לירי.

הפקה חדשה זו פותחה ושיחקה דרך סצנת האמנות בניו יורק. זה התחיל בסטודיו בשדרה ה -8 קטן ובאמצעות כשרון סופר, בימוי ומימון עשה את דרכה לתיאטרון "ד"ר קלורמן ברחוב 42 מערב. הופק ובוים ​​על ידי הגב 'תשא צ'אנג של פאן אסיה רפרטואר התיאטרון-בעסק מעל 38 שנים-יש הייצור סטנדרטי אמנותי גבוהה של מצוינות וצפויה לעבור להוואי ולאחר מכן לחזור לניו יורק למקום ברודווי.

צ'אנג הוא מומחה בליהוק כשרון במסגרת התקציב של החברה שלה, בחירת האדם הנכון לתפקיד ותמיד מציב אותם בצורה הטובה ביותר על במה. שחקני ההמולה להיות חלק מההפקות שלה. רומי אויאמה, כמו גם "פומיקו" שיחקה תפקידה ויצירותיה ריקוד כבשו את הרוח של המופע בשירה מצוינת שלה וריקודים. להקת המחול של אמנים צעירים ונמרצים ניו יורק מילאה את הבמה בשירה בהתאמה עם תנועות מדויקות. כל מועבר ביצועי כוכב, במיוחד אדוארד Tolve כמו "ג'ו קלי פרטי." ג'סטין McEllroy כ" מייק ביילי קפטן "הצטרף במרץ וקסם מענגים. ג'סטין R.G. הולקומב כ" קולונל Craford "משחק כאב פעל היטב בצוואר. מורגן מקאן, "Gruver סרן ויד 'אייס'" שר כמו ציפור עם קול ממוקם היטב זוהר בעת ביצוע עם יה האן צ'אנג היפה כמו "חנה-אוגים," שחקנית, רקדנית וזמרת מעולות - איום משולש אמיתי ההופעה.

מאחורי הקלעים, וולי וונג (אחיו של סוף Jadin ונג תהילה הילדה דרקון, שחייו הונצחו על ידי תכנית "עיר המערבית אסורה" ושהופיע עם בוב הופ) היה אחד מנותני החסות. ג'ורג 'פישוף מורכב הציון הנפלא למילים של Hy גילברט. כוריאוגרפיה להפליא על ידי רומי אויאמה עם הכיוון המוזיקלי של שרה ברט אנגליה.

הופיע בתיאטרון "ד"ר קלורמן בתיאטרון השורה 410 מערב 42 סנט 05-26 יולי, 2015.
Musical review by Patricia Stevens and Richard Malone